İNSAN KAYNAKLARIBİZ

Güvenilirlik, anlayış, paylaşım, iletişim gücü, ekip ruhu, mükemmeliyetçilik, sorumluluk, gelişim ve fikir üretimi gibi değerlerimize sahip çıkıyoruz. Çalışırken keyif alabileceğiniz, çalışma ve fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz ve değer görebileceğiniz bir kurum hayal ediyorsanız BİZ buradayız…


İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Reform Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, İnsan Kaynakları birimi olarak temel amacımız; alanında profesyonel, aktif, gelişimlere ve yeniliklere açık, çözümcül, girişimci kişileri firmamız bünyesine dahil etmektir.


SEÇME VE YERLEŞTİRME

İşe alım sürecimizde; söz konusu pozisyonun özelliklerine göre başvurular değerlendirilerek, toplu veya bireysel mülakatlar sonucu alım gerçekleşmektedir. Tüm ilanlarımıza, www.yenibiris.com adresinden ulaşabilirsiniz. İşe başvuru için ik@reformosgb.com.tr mail adresimiz ile de cv’lerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.


YETKİNLİK YÖNETİMİ

Performans yönetim sistemimizin temel amacı çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerini sürekli geliştirerek takip etmektir. Yapılan gözlem ve çalışmalar, beceri ve yeterlilik listelerine kayıt edilerek çalışanımızın yetenekli olduğu noktaları öne çıkararak gelişmesine destek sağlanır. Polivalans tablosu sonuçlarına göre, çalışanlarımızın eksik olduğu yetkinlikler ise tespit edilerek, eğitim, gelişim, kariyer çalışmaları ve ücretlendirme politikasının uygulanması sağlanmaktadır.


EĞİTİM VE GELİŞTİRME

Şirketimizde, ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gereğince yıllık eğitimler planlanmaktadır ayrıca çalışanlarımıza eğitim ihtiyaç talep formu teslim edilerek, kariyer gelişimlerine katkı sağlanması hedeflenmektedir. Amacımız her çalışanımızın gelişmesini, bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Kişisel gelişim eğitimleri, ilk yardım eğitimi, yangın eğitimi, mevzuat değişikliği takibi ve karşılaştırması eğitimleri gibi özel ve genel eğitimlere tüm çalışanlarımız tabi tutulmaktadır.


PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Yöneticiler ve çalışanlar arasında görüşme sağlanarak, yıllık iş hedefleri belirlenmektedir. Performanslarının ve gelişimlerinin takibi yapılarak yıl sonunda geri bildirim sağlanır. Diğer kriter ise hizmet verilen sektörlere yollanılan müşteri memnuniyet formlarından ortaya çıkan istatistikler baz alınarak, çalışan performansı değerlendirilir. Performans yönetiminin amacı, verilen hedeflerin uygulanabilirliğinin takibi sağlanarak çalışanların, çözüm sunmaları ve kariyer sorumluluklarının farkına varmasını hedefler.


ÜCRET YÖNETİMİ

Reform OSGB olarak ücret politikamız performansa göre ücretlendirme politikasına dayanır.. Ücret yönetiminin başarısız bir şekilde gerçekleştirilmesi, çalışılacak işin çok olmasına rağmen işsizliğin artmasının tek olmasa da, önemli sebeplerinden biri olmaktadır. Günümüzde Ücret yönetiminde başarılı olmak demek diğer fonksiyonların da başarıya ulaşması demektir. Unutulmamalıdır ki; benzer işlerde ücret farklılıkları olması doğaldır.


SOSYAL FAALİYETLER

Çalışanlarımız arasındaki iletişimi arttırmak ana hedef olmak üzere, iş stresinden uzaklaştırmak ve motivasyon yenilemek amacı ile her ay toplantı yapılarak, aylık sosyal faaliyet planlaması yapılır Sosyal faaliyetler arasında; çeşitli spor aktiviteleri, bowling turnuvası, piknik,doğa yürüyüşleri, kent gezileri, sinema, kahvaltı veya akşam yemekleri, doğum günü kutlamaları gibi etkinlikler düzenlenmektedir.


REFORM ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
TEL : 0850 209 55 22 - Mail : info@reformosgb.com.tr
İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları 3.Plaza K:1 N:12 Bahçelievler / İSTANBUL